KONST / Litografier / Färglitografi 9603184
nr 960 3184
Färglitografi
Mats Norryd (1944-1989), signerad, p. t, motivets mått: 48x74
Kondition: ej glas
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 maj 2015
kl 20:26:01
9/5 00:03:55